EKİBİMİZ

NURETTİN ESENGÜL AİLESİ PROFESYONEL EKİBİMİZ

Nurettin Esengül

Nurettin Esengül, 35 yıllık meslek hayatı boyunca sektöre hem bir çok saç stili hem de genç personeller kazandırmıştır.

İbrahim Mengüverdi

Ben ibrahim mengüverdi 35 yaşındayım 20 yıllık meslek hayatım var bunun tümünü nurettin esengül ile birlikte geçirdim saç anatomisi hakında bütün bilgiye sahibim meslek hayatımda bir çok eğitimlere katılıp başarıyla tamamladım.

Alpay Tosun

Alpay Tosun 1975 istanbul doğumluyum 28 senelik kuförlük (bayan) sektöründeyim 18 seneden buyana Nurettin Esengül Ailesiyle beraber çalışmaktayım

Nurdan Okçu

Merhabalar ben Nurdan Okçu 25 yıldır bayan kuaförü sektörundeyim ve bu 25 yılın yaklaşık  14 yılını Nurettin  Esengül  kuaför salonunda geçirdim ve hala burada profesyonel hizmet vermekteyim..

Hatice Saraç

Merhabalar ben HATİCE saraç  30 yaşındayım 2006 yılından beri bu sektörün içindeyim mesleğimi severek ve layıkiyle yapmaktayım  kuaförlük sektöründe alanlarım=türban tasarım,kaş tasarım,  profesyonel makeup, manikürist  kuaför Nurettin esengülde 2014 yılından beri  müşterilere profesyonel hizmet vermekteyim.

Güneş Önderoğlu

Güneş Önderoğlu Biyografi

DİP NOT

35 yıllık deneyimin vermiş olduğu birikimle istanbul geneline hizmet verdiğimiz bayan kuaförü salonumuzda kuaförlük hizmetlerinin tamamını karşılamaktayız. ayrıca 2013 ve 2014 yıllarında hairisit yılın kuaförü ödüllerini aldığımızı ve kuaförlük mesleğine bakış açımızı her gün daha da geliştirdiğimizi belirtmek isteriz.